Meriden Aspiro Baby

Elektrická odsávačka

Elektrická nosová a ušná odsávačka Meriden ASPIRO BABY je určená na bezpečné a rýchle odstránenie hlienov a sekrétov z nosa a uší detí od prvých dní života.

Odsávačka efektívne a bezproblémovo čistí a absorbuje sekréty z najvzdialenejších častí nosnej dutiny. Má tri nastavenia úrovne odsávania v závislosti od množstva a hrúbky sekrétu. Zariadenie je navrhnuté s úrovňou absorpcie vhodnou pre novorodencov a dojčatá.

Meriden Aspiro Baby

MeridenMeriden
Meriden Aspiro Baby

Súprava obsahuje:

- odsávačka Meriden Aspiro Baby,

- USB kábel súčasťou balenia,

- pinzeta s bezpečnou silikónovou špičkou na odstránenie tuhého sekrétu z vnútra nosnej dutiny,

- návod na obsluhu,

- tri mäkké, špeciálne profilované absorpčné nástavce

Dodatočné informácie:

Súprava obsahuje 3 mäkké, špeciálne profilované absorpčné nástavce: na odstraňovanie sekrétov s nízkym stupňom hustoty, na jemné vstrebávanie a na odstraňovanie sekrétov z uší. Na bezpečné a jednoduché čistenie nosa vyberte nástavec, ktorý zodpovedá veľkosti a tvaru nosa vášho dieťaťa. Pri výbere typu nástavca treba zvážiť aj stupeň znečistenia nosovej dutiny bábätka. Vďaka správnemu výberu nástavca a sacej sile je čistenie upchatých detských nosov jednoduché, rýchle a bezbolestné. Nástavce a kalíšok na sekrét možno po každom použití ľahko vybrať a umyť pod tečúcou vodou.

Súčasťou sady je aj pinzeta na odstránenie tuhého sekrétu z vnútra nosnej dutiny. Je vybavená silikónovým hrotom, ktorý chráni membránu nosovej sliznice pred náhodným poškodením a zabraňuje príliš hlbokému umiestneniu pinzety vo vnútri nosa.

Elektrická odsávačka Meriden ASPIRO BABY sa ľahko používa, je rýchla, tichá a bezpečná, vďaka čomu je čistenie upchatých detských nosov jednoduché a bez stresu.

Vlastnosti produktu:

- odsávačka Meriden ASPIRO BABY bezpečne a rýchlo odstraňuje hlieny a sekréty z nosa a uší detí od prvých dní života.

- elektrická odsávačka Meriden sa nabíja pomocou priloženého USB kábla, nevyžaduje použitie batérií, takže jej používanie je lacné. Na nabíjanie je možné použiť štandardnú telefónnu nabíjačku.

- lítiová batéria v odsávačke umožňuje dlhodobé používanie produktu a indikátor na tele informuje o stave nabitia prístroja.

- prístroj bol navrhnutý tak, aby zohľadňoval úroveň absorpcie vhodnú pre novorodencov a dojčatá.

- tri nastavenia úrovne odsávania v závislosti od množstva a hustoty sekrétu.

- dve veľkosti pohodlných nástavcov do nosa zaisťujú dobré uchytenie a ďalší nástavec do uší umožňuje bezpečné odstraňovanie sekrétov z uší.

- súprava je vybavená pinzetou s bezpečnou silikónovou špičkou na odstránenie tuhého sekrétu z vnútra nosovej dutiny.