Nástavec Meriden Brush

Daily Care

Nástavce Meriden Brush Daily Care sú určené pre sonickú zubnú kefku Meriden Family. Štetiny nástavca sú profilované tak, aby čo najlepšie zodpovedali tvaru zubov. Vďaka tomu odstraňuje až 2x viac povlaku bezpečným a šetrným spôsobom pre zuby a ďasná ako manuálna zubná kefka.

Nástavce Meriden Brush Daily Care majú špeciálne profilované, husto osadené a zaoblené zväzky vlákien, ktoré presne priľnú k povrchu zuba a prispôsobia sa tvaru chrupu, čo výrazne zvyšuje účinnosť odstraňovania povlaku aj z ťažko dostupných miest ako napr. ako medzizubné priestory alebo pozdĺžne oblasti ďasná.

Vlákna sú jemné a bezpečné pre sklovinu a ďasná. Nástavce sú bezpečné pre ľudí s ortodontickými aparátmi, zubnými protézami alebo implantátmi.

Pre efektívne čistenie by sa nástavec kefky mal vymieňať maximálne každé 3 mesiace, štetinky nástavca Meriden Brush Daily Care sa opotrebením zafarbia a pripomenú vám, aby ste vymenili hlavicu kefky.

Súprava obsahuje 3 nástavce s ochrannými krytkami na hlavicu, ktoré chránia štetiny pred nečistotami a mechanickým poškodením a zaisťujú hygienické uloženie nástavcov.

Meriden Brush Daily Care

MeridenMeriden
Meriden

3 kusy v balení

Nástavec Meriden Brush Daily Care.