Meriden Medical

Axone

Nová technológia - Meriden Axone Transkutánny elektrický nervový stimulátor je kompaktné a prenosné zariadenie, ktoré využíva moderné technológie na zmiernenie bolesti, stimuláciu lokálneho krvného obehu, posilnenie svalov, ako aj relax a masáž. Činnosť prístroja je založená na generovaní nízkofrekvenčných elektrických impulzov, ktoré sú pomocou elektród posielané cez kožu do nervových a svalových vlákien. Elektrické podnety generované prístrojom sú bezpečné a prakticky bezbolestné.

Profesionálne použitie - Transkutánna elektrická nervová stimulácia (TENS) je klinicky overená metóda liečby chronických bolestivých ochorení, používa sa pri: posttraumatických bolestiach pohybového ústrojenstva, poruchách krvného obehu, neuralgii, bolestiach hlavy, bolestiach chrbta, artralgii, menštruačných bolestiach, chronických bolestivých stavoch rôznych príčin.


MeridenMeriden
Meriden

Meriden Axone

Transkutánna elektrická nervová stimulácia (TENS) je čoraz bežnejšou metódou v športovej medicíne a rehabilitácii, najmä na tréning a posilnenie svalov, relaxáciu a regeneráciu po cvičení.

Elektrický nervový stimulátor Meriden Axone je vybavený špecializovanými programami s rôznymi kombináciami impulzov, aby si každý mohol vybrať ten správny režim podľa svojich potrieb. Všetky programy sú navrhnuté tak, aby sa spúšťali postupne, čím sa zabráni náhlym úrazom elektrickým prúdom. Správna kombinácia elektrických impulzov a možnosť samostatnej úpravy intenzity umožňuje naplno oceniť túto formu masáže, odstrániť zápaly, opuchy, bolesti rôzneho pôvodu a výrazne zlepšiť krvný obeh v tele.

Vlastnosti produktu

5 programov

5 programov

16 stupňov intenzity

16 stupňov intenzity

5-, 10-, 15-minútový časovač

5-, 10-, 15-minútový časovač