Meriden.pl » Sonické kefky


Sonická zubná kefka Meriden

Profesionálne zubné kefky Meriden sú riešením pre používateľov s rôznymi potrebami a očakávaniami. Naši odborníci vyvinuli produkty pre deti a dospelých, ktoré zaručujú tú najefektívnejšiu ústnu hygienu v domácich podmienkach. Vďaka sonickej technológii je možné odstrániť až o sto percent viac zubného povlaku v porovnaní s tradičnou manuálnou zubnou kefkou. Produkty Meriden umožňujú efektívne čistenie zubov bez námahy, pre úplnú ochranu pred zubným kazom.

Produkty Meriden umožňujú efektívne čistenie zubov bez námahy, pre úplnú ochranu pred zubným kazom.
Sonická kefka vydáva plynulé a pulzujúce pohyby rýchlosťou desiatok tisíc opakovaní za minútu. Vibrácie vznikajúce pri pohyboch umožňujú mikrobublinkám pasty a vody preniknúť do medzizubných priestorov, aby z nich účinne odstránili baktérie a povlak. Zároveň je šetrný k zubom a ďasnám a vstavaný časovač vám po 30 sekundách čistenia pripomenie, aby ste sa presunuli do ďalšej štvrtiny úst.
V Meridene odporúčame súpravy Professional, Smart a Kiddy.Profesionálna zubná kefka

Meriden Sonic + Professional je sonická zubná kefka s najbohatšou ponukou piatich režimov čistenia, s automatickým časovačom, ktorý odpočítava čas čistenia jednotlivých štvrtín úst. Profesionálne čistenie v týchto režimoch: Biely, Denný, Leštenie, Masáž a Štúdium.

Inteligentná zubná kefka

Meriden Sonic+ Smart je systém navrhnutý pre komplexnú, každodennú ústnu hygienu a plný komfort používania. Smart ponúka tri prevádzkové režimy: Normal, Soft a Refresh. Nájdeme tu teda riešenie pre ľudí s citlivými zubami a ďasnami.

Zubná kefka Kiddy

Meriden Sonic + Kiddy je produkt navrhnutý špeciálne pre deti. Kefku Kiddy je možné používať od 1 roku. Rýchlosť 16 000 otáčok za minútu zaisťuje bezpečnosť a vďaka ergonomickej rukoväti sa ľahko naučíte čistiť si zuby.