Nástavec Meriden Dual Action Whitening

Professional

Pri navrhovaní nástavca Dual Action Whitening nás sprevádzali tri tvrdenia - jemnosť, kvalita a účinnosť.
Spätná väzba od zákazníkov a používanie najnovších technológií nám umožnili vytvoriť univerzálny, vymeniteľný hrot pre každodennú ústnu hygienu. Hrot je navrhnutý tak, aby plnil dve úlohy. Zväzky štetín rôznych dĺžok boli špeciálne usporiadané do tvaru diamantu, čo zaisťuje dokonalú priľnavosť k povrchu aj pri malom tlaku.

Usporiadanie a tvar štetín zaisťuje precízne čistenie ťažko dostupných miest a zaručuje najvyššiu kvalitu umývania každý deň. Gumová plôška ukrytá vo vnútri štetín účinne odstraňuje zafarbenie a tiež bieli a leští zuby, čím zabraňuje opätovnému hromadeniu zubného povlaku. Je to jediný nástavec na trhu, ktorý sa pri prevádzke nakláňa až o 6 mm, a tak zaručuje nebývalé pohyby, ktoré veľmi precízne a dôkladne vyčistia medzizubné priestory.

Plášť nástavca je pokrytý antibakteriálnym pogumovaným materiálom, ktorý je jemný a príjemný na dotyk, čo výrazne zvyšuje pohodlie pri každodennom používaní.
Pre zaistenie maximálnej ústnej hygieny je nástavec vybavený gumenou koncovkou na čistenie jazyka.

Nástavce sú dostupné v dvoch farbách – čiernej a bielej. Súprava obsahuje 4 kusy, navyše každý nástavec je vybavený farebným krúžkom, ktorý znižuje riziko omylu a umožňuje rozlíšiť vašu kefku.
Nástavec by sa mal vymieňať každé tri mesiace alebo častejšie pri používaní kefky dvakrát denne, aby sa zabezpečila najkvalitnejšia hygiena.

Meriden Sonic+

MeridenMeriden
Meriden

4 kusy v balení

Nástavec Meriden Professional Dual Action Whitening.