Meriden Sonic

Family

Sonická zubná kefka FAMILY je tou najlepšou voľbou pre celú rodinu.

Pokročilá technológia uzavretá v jednoduchej forme. Vysoká kvalita použitých materiálov, pozoruhodná účinnosť a niekoľko možností čistenia v jednej kefke znamená, že už po prvom použití viete, že ide o zubnú kefku, ktorá plne uspokojí potreby vašej ústnej dutiny.

Jedinečný dizajn - Kefka Family bola vyrobená s veľkým dôrazom na každý detail. Svojím tvarom, povrchom soft touch príjemným na dotyk a farbami zaujme, vďaka čomu sa kefka hodí do každého interiéru.

Meriden Sonic

3 režimy čistenia zubov

Meriden Sonic Family je pokročilá technológia uzavretá v jednoduchej forme.


Batéria s výnimočne veľkou kapacitou

po úplnom nabití batérie umožňuje štandardné používanie kefky až 2 mesiace.


Automatický 2-minútový časovač

hodiny vám pripomenú, aby ste každých 30 sekúnd prešli do ďalšej časti úst.


praktické puzdro

pohodlné a praktické puzdro, do ktorého sa zmestí kefka a dva nástavce.


Obejrzyj film:

MeridenMeriden

Súprava Meriden Family

Súprava MERIDEN FAMILY obsahuje: rukoväť kefky, cestovné puzdro, ochranný kryt nástavca kefky, indukčnú nabíjačku, 2 vymeniteľné nástavce, návod na použitie.

Extrémne výkonná batéria

Najnovšia kefka Meriden FAMILY je funkčný model s mimoriadne účinnou batériou, ktorá pri plnom nabití umožňuje štandardné používanie kefky až 2 mesiace.

Automatický časovač s hodinkami

Použitý bol automatický 2-minútový časovač, ktorý nielen nastaví vhodnú dĺžku čistenia zubov, ale aj rozdelí čas čistenia do 4 intervalov po 30 sekúnd, pričom zároveň udáva, kedy treba vyčistiť ďalšiu štvrtinu zubov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že ste dôkladne a rovnomerne vyčistili všetky miesta v ústach.

Pohodlné a praktické puzdro

Súprava obsahuje pohodlné a praktické puzdro, ktoré schová kefku a dva nástavce. Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dlhú cestu alebo len máte radi zubnú kefku pri sebe, vždy si môžete byť istí, že ju hygienicky skladujete a zároveň ju ochránite pred prípadným poškodením.