Meriden sonic+

Professional

Nová technológia - Inovatívna kefka Meriden Sonic + Professional je kombináciou jedinečného dizajnu s novou technológiou a použitie Twin Engine umožňuje ešte dôkladnejšie čistenie, vďaka čomu je možné účinky vidieť už po niekoľkých dňoch. Kefka v sebe spája tie najlepšie vlastnosti sonickej technológie, ktorou je rýchlosť 31 000 čistiacich pohybov za minútu a odstraňuje tak až o 100 % viac povlaku ako bežná manuálna zubná kefka. Meriden Sonic+ Professional je určená na čistenie zubov, ďasien a jazyka.

Jedinečný dizajn - Kefka Professional bola vyrobená s veľkým dôrazom na každý detail. Svojím tvarom, povrchom soft touch príjemným na dotyk a farbami zaujme, vďaka čomu sa kefka hodí do každého interiéru.

Meriden Sonic+

5 režimov čistenia zubov

Meriden Sonic + Professional je schopná splniť všetky požiadavky.


batéria s vysokou kapacitou

plne nabitá batéria umožňuje až 3 týždne prevádzky.


Automatický časovač

časovač Vám pripomenie, aby ste každých 30 sekúnd prešli do ďalšej časti úst.


usb puzdro

elegantná, praktická a odolná usb nabíjačka.


MeridenMeriden
Meriden

Súprava Professional

Súprava Meriden Sonic+ Smart obsahuje: rukoväť kefky, dva nástavce, indukčnú nabíjačku, USB cestovné puzdro, USB kábel, EU adaptér.

5 režimov

čistenia zubov

Meriden Sonic+ Professional je kefka, ktorá je schopná splniť všetky požiadavky, má až 5 rôznych režimov čistenia, každý s iným výkonom, frekvenciou a metódou vibrácií.

White

Režim bielenia

Ide o špeciálny bieliaci program, ktorý jemne odstraňuje všetky sfarbenia a môžete pomocou neho dosiahnuť belšie zuby už o 7 dní! Tento režim mení frekvenciu a rýchlosť vibrácií.

Daily

Denný režim

Program určený na každodenné čistenie zubov generuje až 31 000 pohybov za minútu.

Polish

Režim leštenia

Krátky program s vysokou frekvenciou vibrácií na leštenie a rozjasnenie zubov, dodáva zubom lesk a perleťový odtieň.

Massage

Masážny režim

Jemný, predĺžený program, ktorý poskytuje príjemnú masáž ďasien, zlepšuje ich vzhľad a prekrvenie.

Study

Študijný režim

Jedinečný program, ktorý zaručí novému používateľovi adaptačný proces. Zubná kefka v tomto režime bude od prvého použitia postupne zvyšovať frekvenciu vibrácií.

Režim bielenia

Denný režim

Režim leštenia

Masážny režim

Študijný režim

Meriden
etui

Odolná batéria s veľkou kapacitou

Kefka je vybavená silnou batériou a jej plné nabitie vystačí až na 3 týždne. Zabudovaný indikátor nabitia batérie uľahčuje proces nabíjania a predlžuje jej životnosť. Keď je batéria úplne nabitá, indikátor nabíjania zhasne.

Automatický časovač s hodinkami

Zabudovaný časovač vám pripomenie, aby ste prešli do ďalšej časti úst každých 30 sekúnd, čo vám umožní dôkladne vyčistiť každú časť a po 2 minútach vám časovač pripomenie, aby ste prestali čistiť zuby, čo vám umožní dodržať čas čistenia odporúčaný zubnými lekármi.

USB cestovné puzdro

Elegantná, no zároveň praktická a odolná nabíjačka, ktorá je súčasťou súpravy a funguje ako puzdro, vám umožní vziať si kefku so sebou aj na dlhú cestu. Vďaka tejto vychytávke môžete zabudnúť na vybitú batériu a nabíjať kdekoľvek potrebujete.

Vlastnosti produktu

Vodotesnosť IPX7

Vodotesnosť IPX7

päť čistiacich programov

päť čistiacich programov

Smart časovač

Smart časovač

pohyb štetín v rozsahu 6 mm

pohyb štetín v rozsahu 6 mm

Výdrž batérie až 21 dní

Výdrž batérie až 21 dní

odolné puzdro ako nabíjačka

odolné puzdro ako nabíjačka