Meriden.pl » Nástavce


Nástavce na sonické zubné kefky

Vymeniteľné nástavce k sonickým zubným kefkám Meriden majú anatomický tvar hlavice s rôznou dĺžkou štetiniek tak, aby sa dostali aj na tie najťažšie dostupné miesta. Vďaka optimálnej mäkkosti vlákien nepredstavujú hroty Meriden ani pri silnom tlaku riziko podráždenia ďasien. Dokonale sa prispôsobujú individuálnemu štýlu čistenia zubov a uľahčujú prispôsobenie používateľom, ktorí začínajú svoje skúsenosti so sonickou zubnou kefkou. Odporúčame vymeniteľné nástavce Professional, Smart a Kiddy.

Nástavce Professional
Profesionálne nástavce boli navrhnuté s ohľadom na dve funkcie: čistenie a bielenie. Usporiadanie a tvar štetín zaisťuje spoľahlivú kvalitu čistenia a gumený okraj zaisťuje efektívne odstránenie usadenín a zafarbenia.

Nástavce Smart
Kefka Smart je zárukou každodennej maximálnej ústnej hygieny. Rôzne dĺžky vlákien uľahčujú prístup na ťažko dostupné miesta a mäkkosť štetín znižuje riziko podráždenia ďasien. Smart nástavce účinne čistia zuby a masírujú ďasná.

Nástavce Kiddy
Extrémne mäkké a jemné štetinky nástavcov Kiddy zaručujú účinnú ochranu pred podráždením ďasien a ústnej sliznice aj pri zvýšenom tlaku. Perfektné riešenie od 1 roka a v období učenia sa samostatného čistenia zubov.