Meriden sonic+

Kiddy Pink

Jedinečný tvar, osvetlený nástavec - Kefka bola vytvorená pre deti vo vekovom rozmedzí od 1 do 4 rokov. Pohoda najmenších zákazníkov je pre nás najdôležitejšia, a preto je sonická kefka Kiddy celá vyrobená zo šetrných materiálov, bez nebezpečných látok a jej tučniakovitý tvar, osvetlený nástavec a farby nabádajú k čisteniu.

Priateľské a efektívne čistenie zubov - Vlákna kefky sa pohybujú rýchlosťou 16 000 pohybov za minútu, čím zaisťujú jemné a efektívne čistenie zubov a ďasien a bezpečnosť používania aj u najmenších. Ergonomická a protišmyková, na dotyk príjemná rukoväť umožní každému dieťaťu vytvoriť si správny návyk na čistenie ústnej dutiny. Použitá frekvencia vibrácií robí zubnú kefku šetrnou k jemným ďasnám detí a sonická technológia v nej použitá efektívne čistí zuby.

Pozrieť video:Podsvietenie

Meriden Sonic+

Podsvietený nástavec

podsvietený nástavec a farby nabádajú na čistenie.


Jemné štetinky

ďasná nebudú počas čistenia podráždené.


Vstavané hodiny

dva časovače merajúce čas umývania zubov.


MeridenMeriden
Meriden

Súprava Meriden Kiddy

Súprava Meriden Kiddy obsahuje: rukoväť kefky, dva nástavce, batériu.

Funkcie

čistenia

Vstavané hodiny

Model Kiddy je vybavený dvoma časovačmi, ktoré vám pomôžu dodržať čas čistenia odporúčaný zubnými lekármi. Kefka vášmu dieťaťu každých 30 sekúnd pripomenie, aby zmenilo stranu čistenia a po dvoch minútach oznámi, že čas čistenia sa skončil. Vďaka použitým riešeniam sa deti učia správne si čistiť zuby už od malička.

Mäkké, jemné štetinky na nástavci

Nástavce zubnej kefky Meriden Kiddy majú super mäkké štetinky, vďaka ktorým čistenie nespôsobí podráždenie ďasien, ani pri zvýšenom tlaku zubnej kefky na zuby. Mäkkosť štetín vám umožňuje jemne masírovať ďasná pri čistení zubov. Vlákna boli vložené tak, aby bola zabezpečená maximálna ústna hygiena.

Vlastnosti produktu

Vodotesnosť IPX7

Vodotesnosť IPX7

funkcia podsvietenia

funkcia podsvietenia

Smart časovač

Smart časovač

batériu AAA

batériu AAA

pohyb štetín v rozsahu 6 mm

pohyb štetín v rozsahu 6 mm