Meriden sonic+

Smart

Jedinečný vzhľad - Zubná kefka Smart je výsledkom mnohohodinovej práce celého tímu špecialistov na ústnu hygienu. Za názvom Smart sa skrýva modernosť, minimalizmus a jednoduchosť, vďaka čomu je kefka mimoriadne elegantná, čo jej umožňuje dokonale splynúť s interiérom každej kúpeľne. Podsvietené funkcie informujú používateľa o zapnutom režime čistenia, sú ukryté pod krytom kefky, vďaka čomu sú viditeľné len počas používania. Meriden Sonic + Smart je inteligentný systém čistenia zubov, ktorý vám pomôže čistiť si zuby podľa odporúčania vášho zubného lekára.

Nová technológia - Dlhoročné skúsenosti nám umožnili vytvoriť kefku, ktorá je jedinečná v každom ohľade. Smart spája funkcie sofistikovanej, pokročilej sonickej zubnej kefky, ktorá odstraňuje až o 100 % viac povlaku ako bežná manuálna zubná kefka, čím zlepšuje zdravie vašich ďasien. Meriden smart generuje až 40 000 tisíc zvukových pohybov za minútu a každý režim čistenia generuje inú frekvenciu, čo zvyšuje jeho účinnosť.

Meriden Sonic+

3 programy čistenia zubov

podsvietené funkcie informujú používateľa, že je zapnutý režim čistenia.


USB nabíjačka

kefka Smart je vybavená batériou s veľkou kapacitou.


Vstavané hodiny

dva časovače merajúce čas umývania zubov.


MeridenMeriden
Meriden

Súprava Smart

Súprava Meriden Sonic + Smart obsahuje: rukoväť kefky, dva nástavce, indukčnú nabíjačku, USB kábel, EU adaptér.

Funkcie

čistenia

Podsvietené funkcie informujú používateľa o zapnutom režime čistenia, sú ukryté pod krytom kefky, vďaka čomu sú viditeľné len počas používania.

Normal

Normálny režim

Tento režim je určený na každodenné čistenie zubov. Vďaka širokému spektru pohybov je mimoriadne efektívny.

Soft

Mäkký režim

Režim určený pre ľudí s citlivými zubami a ďasnami. Okrem čistenia jemne masíruje ďasná.

Refresh

Režim obnovenia

Program je určený na rozjasnenie a leštenie zubov. Kefka v tomto režime generuje vyššiu frekvenciu vibrácií, čím zaisťuje lesk a hladkosť.

Normálny režim

Mäkký režim

Režim obnovenia

Batéria s veľkou kapacitou

Zubná kefka Smart je vybavená lítium-iónovou batériou s veľkou kapacitou, ktorej plné nabitie umožňuje až tri týždne čistenia. Zabudovaný indikátor nabitia batérie výrazne zjednodušuje a zefektívňuje proces nabíjania, čím predlžuje životnosť batérie. Keď je batéria úplne nabitá, indikátor nabíjania zhasne.

Vstavané hodiny

Pre čo najlepšie výsledky čistenia je model Smart vybavený dvoma časovačmi, ktoré merajú čas čistenia navrhnutý zubnými lekármi. Prvý vám po 30 sekundách pripomenie, aby ste sa presunuli do ďalšej štvrtiny úst. Keď uplynú celé dve minúty, druhý časovač vám pripomenie, že čistenie je dokončené.

Vlastnosti produktu

Vodotesnosť IPX7

Vodotesnosť IPX7

3 čistiace programy

3 čistiace programy

Smart časovač

Smart časovač

Indukčné nabíjanie

Indukčné nabíjanie

Výdrž batérie až 21 dní

Výdrž batérie až 21 dní