Meriden je značka, ktorá spája modernosť a oddanosť k tradícii.

Sme skupina špecialistov, ktorí sa už roky starajú o najväčšiu výkladnú skriňu človeka - úsmev.

Meriden je značka, ktorá spája modernosť a oddanosť k tradícii. Sme skupina špecialistov, ktorí sa už roky starajú o najväčšiu výkladnú skriňu človeka - úsmev. Naše skúsenosti a znalosti nám umožnili vytvoriť jedinečnú kolekciu kefiek, objektívne uznávanú ako jednu z najlepších na trhu. Za názvom Meriden sa skrýva inovácia v myslení na každodennú ústnu hygienu, ako aj požadovaná kvalita spracovania a zmysel pre detail. Aj keď presne vieme, čo chceme, neprestávame hľadať, neustále vychádzajúc v ústrety Vašim očakávaniam. Meriden stále tvorí a kreuje – vďaka nám sa oplatí usmievať.

Top kvalita

Dbáme na to, aby boli naše kefky pohodlné a ľahko použiteľné, čím zaisťujeme plný komfort a nadčasový dizajn. Môže za to mimoriadna pozornosť venovaná detailom a kvalite spracovania každého prvku. Zúčastňujeme sa všetkých etáp „života“ zubnej kefky – od kresliaceho stola až po jej doručenie do vašich rúk. Presvedčte sa, že kefka, ktorú dostanete, je najvyššej kvality.

Nadčasový dizajn

Strávili sme veľa dní analýzou potrieb našich klientov. Trpezlivosť a vytrvalosť priniesli očakávaný výsledok. Každý model kefiek Meriden má svoj vlastný charakter. Naše kefky sú moderné a elegantné a vďaka ich jedinečnému vzhľadu upútajú Vašu pozornosť.

Vynikajúca účinnosť

Vďaka Vášmu názoru, ale aj nazbieraným vedomostiam a skúsenostiam vieme, čo by mala ideálna sonická zubná kefka obsahovať. Použité technológie vám umožňujú usmievať sa častejšie. Každý Vás úsmev je pre nás motiváciou neustále sa rozvíjať a hľadať nové riešenia.

Dental

Beauty

Medical

Srdečne pozývame k spolupráci kamenné predajne, internetové obchody a veľkoobchody.

Vlastnosti našich produktov

Nadčasový dizajn

Každý model kefiek Meriden má svoj vlastný charakter.

Najvyššia kvalita

Dbáme na to, aby boli naše kefky pohodlné a ľahko sa používali, čím zaistia plný komfort.

Vynikajúca účinnosť

Použité technológie vám umožňujú usmievať sa častejšie.