Lekársky teplomer

Meriden TM-19

Najvyššia kvalita, profesionálne použitie - Infračervený teplomer do ucha alebo na čelo Meriden TM-19 je technologicky vyspelý medicínsky prístroj určený na meranie telesnej teploty, ako aj teploty prostredia a povrchu rôznych tekutín (napr. voda, mlieko). Prístroj má vysokú citlivosť a široký rozsah merania a infračervené lúče skracujú čas merania len na 1 sekundu.

Úplná kontrola nad teplotným testom - Telesná teplota sa meria buď na čele alebo v uchu. Zariadenie je bezpečné a hygienické. Nie je potrebné dokupovať jednorazové krytky ako pri klasických ušných teplomeroch a senzor sa ľahko čistí pred meraním aj po ňom.

MeridenMeriden
Meriden
Meriden

Prehľadné a čitateľné

správy

Teplomer Meriden TM-19 je vybavený čitateľným a podsvieteným displejom, ktorý uľahčuje odčítanie výsledku merania a tiež zvukovým signálom, ktorý informuje o ukončení merania a či sa objavila horúčka.

Keď meranie ukazuje teplotu pod 34 °C, správa LO sa zobrazí červenou farbou. Zelené podsvietenie indikuje správnu telesnú teplotu v rozmedzí 34°C - 37,2°C. Keď meranie ukazuje výsledok medzi 37,2 °C - 38,2 °C, znamená to, že teplota je mierne zvýšená a rozsvieti sa na oranžovo. Vysoká teplota a výsledok zvýraznený červenou farbou bude v rozmedzí 38,2 °C - 43 °C. Keď je výsledok merania vyšší ako 43 °C, zobrazí sa správa HI a podsvietenie bude červené.

Vlastnosti produktu

3 v 1

3 v 1

Puzdro

Puzdro

Súčasťou balenia sú dve batérie

Súčasťou balenia sú dve batérie

Meranie v jednosekundových krokoch

Meranie v jednosekundových krokoch